Герої не вмирають!!!

06 травня 2016 року в ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» пройшла урочиста лінійка з нагоди відкриття меморіальної алеї воїнам, загиблим в АТО.
Молоді хлопці, які героїчно загинули, захищаючи суверенність нашої країни, у різний час навчались у нашому навчальному закладі, сиділи за партами, працювали в майстернях, бігали сходами та коридорами.
КУЗЯКОВ Артем Володимирович – випускник 1998 року. Загинув 20 серпня 2014 року, захищаючи суверенність України.
ЗАВАЛЬНИЙ Ігор Юрійович – випускник 2010 року. Загинув 3 вересня 2014 року, захищаючи суверенність України.
ПАЛЕШКО Сергій В’ячеславович – випускник 2004 року. Загинув 10 жовтня 2014 року, захищаючи суверенність України.
НІКОЛАЄНКО Микола Михайлович – випускник 2012 року. Загинув 15 січня 2015 року, захищаючи суверенність України.
ЛІСОВЕНКО Дмитро Іванович – випускник 2001 року. Загинув 12 лютого 2015 року, захищаючи суверенність України.

 На лінійці були присутні учні та працівники навчального закладу, рідні та близькі героїв, віддавших життя за волю та незалежність України. Крім того були почесні гості:

  • Голова Сумської обласної державної адміністрації Клочко Микола Олексійович;
  • Міський голова м. Суми Лисенко Олександр Миколайович;
  • Директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Попова Олена Іванівна;
  • Начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко Антоніна Миколаївна;
  • Протоієрей Іоанн.

На початку урочистої лінійки прозвучав гімн України. Відкрив лінійку директор ДПТНЗ «СЦПТО» Мельник Віталій Анатолійович, виразивши у своїй промові гордість за випускників центру та слова вдячності батькам загиблих, що виховали справжніх героїв, патріотів своєї країни. Потім виступили почесні гості заходу. Право відкриття меморіальних пам’ятних знаків було надано голові Сумської обласної державної адміністрації Клочку М. О., міському голові м. Суми Лисенку О. М., директору департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Поповій О. І. та начальнику управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А. М. Після покладання квітів та запалення свічок, меморіальну алею освятив Протоієрей Іоанн.

Від імені родичів загиблих виступив батько героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України Завальний Юрій Борисович. Він висловив слова гордості за свого сина, слова подяки навчальному закладу за те, що не забувають героїв. А також побажав учням навчального закладу, щоб вони брали приклад із воїнів, що стали на захист держави.

 Учні навчального закладу читали вірші та виконували патріотичні пісні, вшановуючи пам’ять загиблих героїв.

Завершилась урочиста лінійка врученням учням ДПТНЗ «СЦПТО» посвідчень про приписку  до призовної дільниці.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Герої з меморіальної алеї щодня зустрічатимуть поглядом учнів, нагадуючи кожному, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній, квітучій Україні. Героїчні та мужні подвиги цих людей назавжди залишаться в нашій пам’яті!