VTEM Menu - модуль joomla Mp3

«Щоб у серці жила Батьківщина»




15 вересня 2016 року у центрі проведено національно-патріотичне  свято, під гаслом «Щоб у серці жила Батьківщина».  Проведення свята було  спрямоване на формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави,  відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу, виховання  поваги до державних символів, шанобливого ставлення   до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну,  пропаганду та популяризацію здорового способу життя, оздоровлення учнів, розвитку почуття відповідальності та взаємодопомоги. 

 

 День розпочався з урочистої лінійки. Кожна навчальна група підготувала назву, девіз, емблему, та брала участь у конкурсах на краще оформлення туристичного містечка, на кращий номер художньої самодіяльності патріотичного спрямування.

Спортивна частина включала такі види змагань:

метання довбні; підіймання гирі; передача козацького пакета; боротьба на пасках; перетягування линви; сильна рука. Це свято стало чудовою пропагандою здорового способу життя, сприяло згуртуванню колективів, вчило працювати у команді, радіти успіхам товаришів, та дало величезний заряд позитиву.