VTEM Menu - модуль joomla Mp3

Мужності й геройства святоПокрова Пресвятої Богородиці – свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. А з недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва та захисника України. Саме цьому святу і була приурочена лінійка в ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти», яка пройшла 13 жовтня 2016 р.

 

У цей урочистий день вшанували тих, хто причетний до високого звання захисник Вітчизни: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді нашого сьогодення. Адже із давніх-давен повелося, що на сильні плечі чоловіка лягає нелегкий обов’язок захисника.

Згадали і про запорізьких козаків, бо усе своє життя поклали вони на те, щоб боронити люд український від сваволі іноземних загарбників, дбали про те, щоб у цій боротьбі зажити лицарської слави. Їхні героїчні подвиги, самовідданість, самопожертва, високий патріотизм і національна самосвідомість засвідчили віковічне прагнення українського народу до свободи і незалежності. На довгі часи був і залишається запорізький козак ідеалом українського воїна – лицарем честі і мужності, захисником вільної держави.

А наш з вами святий обов’язок – неухильно дотримуватися заповідей предків, берегти здобуте у важкій боротьбі і стати справжніми патріотами молодої держави – України.