VTEM Menu - модуль joomla Mp3

Звіт про роботу (Виступ)

 

 

«Добро починається з тебе! А як же може бути інакше?»

Мудрець сказав: живи, добро звершай
Та нагород за це не вимагай.
Лише в добро і вищу правду віра
Людину відрізня від мавпи й звіра.
Нехай ця істина стара:
Людина починається з добра.

 «Добро починається з тебе! А як же може бути інакше?» - стверджують  учні  і весь колектив навчального закладу. Адже щодня вони не втомлюються творити добрі вчинки, котрі хоч на крихту покращують життя інших. Ця програма реалізовується у нашому училищі вже не один рік , і ми задоволені ,що можемо подарувати частинку своєї душі , доброти , тим хто насправді цього поребує!

 

Добро починається з тебе

Акція «Новорічний Миколай»
Акція «Новорічний Миколай», мета якої – створити резерв крові для онкогематологічного відділення сумської обласної лікарні на період свят – у розпалі. 16 грудня до Сумського обласного центру служби крові прийшли учні групи №12 Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» на чолі з класним керівником Оксаною Титаренко. Вони навчаються на електрогазозварників – електромонтерів, а вільний час витрачають на добрі справи.

Детальніше...

Збір лідерів учнівського самоврядування09 листопада 2016 року на базі ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" було проведено збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ під назвою "Учнівське самоврядування гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом". Представником нашого навчального закладу був Гончаров Руслан, учень гр. № 12.

Детальніше...