«Білі лебеді на небесах»
Ще декілька років тому  ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту. Вони перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

 

24 лютого 2017 року в ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» було проведено вечір-реквієм, присвячений воїнам, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи нашу землю.

Метою заходу була підтримка армії, учасників АТО з Сумщини, і всіх воїнів  незалежної України.  Учнівська молодь продемонструвала свою позицію, розповіли свої мрії і сподівання і виразили свою підтримку воїнам збройних сил України.

На святі були присутні  люди, що знають про страшні події не з чуток, не з новин по телебаченню. Наші земляки учасники антитерористичної операції, які там на передовій рятують життя наших солдат, саме завдяки їм Україна ще втримує свої позиції.

Підготували та провели вечір-реквієм викладач Титаренко О.С. та учні груп №12 та №15.