2JToolbox: function image resize - file image1.png read error2JToolbox: function image resize - file image3.png read error2JToolbox: function image resize - file image7.png read error

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2017»


16 березня відбулося урочисте відкриття VIІI Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2017» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Яскравою подією заходу стало нагородження учасників виставки відзнаками за участь у конкурсах.

Під час роботи Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» за підтримки Національної академії педагогічних наук України відбулися науково-практичні конференції зі стратегічних проблем розвитку національної системи освіти, семінари департаменту професійної освіти МОН України та відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України за участю провідних науковців НАПН України, фахівців Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти.

Організатори виставки провели конкурс з тематичних номінацій з ряду актуальних проблем інноваційної модернізації освіти, на який було подано 710 робіт. Творча група педагогічних працівників ДПТНЗ «СЦПТО» у складі Радько А.В., Колос Л.Ю., Сироти Т.Б., Плигун Т.К., Титаренко О.С. під керівництвом директора навчального закладу Мельника В.А. підготували творчу роботу на конкурс з тематичних номінацій «Інноваційні підходи в закладах професійно-технічної освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

Віце-президент Національної академії педагогічних наук України Андрій ГУРЖІЙ та заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України Володимир ЛІТОСТАНСЬКИЙ нагородили переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими і срібними медалями.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти » став переможцем у конкурсі з тематичної номінації «Інноваційні підходи в закладах професійно-технічної освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота» і нагороджений Золотою медаллю.