VTEM Menu - модуль joomla Mp3

Вітаємо з Днем Знань!

 

Немає нічого прекраснішого в світі, ніж вчитися та здобувати нове, читати та пізнавати мудрі істини прекрасного! Вітаємо вас з Днем Знань, з днем мудрості і старанності! Нехай Ваше життя супроводжують натхнення та успіх, старанність та наполегливість, сила духу й високі моральні якості, адже лише та людина, що вчиться все життя має можливість досягти високої мети. 
Впевнені, що наші майстри та викладачі стануть запорукою Вашого подальшого вдосконалення та професійного росту!

На свято до ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти», завітали почесні гості: перший заступник міського голови Володимир Войтенко, начальник відділу навчання та розвитку персоналу концерну “Nicmas” Ірина Таранова.
Г
ості заходу звернулися зі словами подяки до вчителів, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Учням, перш за все, побажали підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів,  а також здобути гарну професію. 

З благословенням до присутніх звернулись архієпископ Сумський і Охтирський УПЦ КП Мефодій та протоієрей Сумської Єпархії УПЦ КП Іван Чикалюк із благословенням на новий навчальний рік.

З побажаннями здоров’я, миру, благополуччя, творчих звершень учням, педагогам та всім працівникам закладу звернувся директор Сумського центру професійно-технічної освіти Віталій Мельник.