VTEM Menu - модуль joomla Mp3

«Знайомтесь – Європейський Союз»
12 жовтня 2018 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Сумський центр ПТО» відбулося пізнавально-спортивне  свято «День здоров’я». Тематика заходу  «Знайомтесь – Європейський Союз».

 Розпочався День здоров’я лінійкою, на якій учасникам було доведено умови проведення конкурсів та змагань, проведено інструктаж з правил поведінки та безпеки життєдіяльності.

Керівниками гуртків художньої самодіяльності проведено урочисте відкриття та святковий концерт.

     Згідно з Положенням про проведення «Дня здоров’я» кожна навчальна група представила одну з країн Євросоюзу, що включало:

  • оформлення розташування групи у стилі обраної країни;
  • представлення національного одягу та традицій обраної країни;
  • представлення національної кухні обраної країни;
  • представлення визначних пам’яток  обраної країни;
  • знання мови  обраної країни.

Високий рівень підготовки, виконання  усіх конкурсних завдань  продемонстрували групи № 4, 14, 11.

  Спортивна частина заходу містила  різноманітні естафети та змагання, притаманні національним видам спорту країн Євросоюзу, в яких учні  виявили силу волі, спритність, кмітливість та витривалість.

Переможцями у змаганнях стали команди:

І курс - група № 16

ІІ курс - група № 12

ІІІ курс та ТУ-  група № 20

Проведення Дня здоров’я було спрямоване на формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, виховання в учнів поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів; формування пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності учнів, пропаганду та популяризацію здорового способу життя, оздоровлення учнів, розвитку почуття відповідальності та взаємодопомоги.