VTEM Menu - модуль joomla Mp3

«Будуємо дім проти насильства»
         27 листопада 2018 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Сумський центр ПТО» відбувся захід «Будуємо дім проти насильства» в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», який був проведений соціально-психологічною службою начального закладу,  класним керівником групи № 14 спільно зі спеціалістами Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги та Департаменту соціального захисту населення. Учні групи № 11 разом з класним керівником підготували буклети  «Будуємо дім проти насильства» та розповсюдили їх серед присутніх.

         Завдання, яке стояло перед організаторами заходу – це донести до учнів, що насильство є порушенням прав людини. Адже майже 95 % потерпілих від домашнього насильства – це жінки, а у 75 % випадків страждають саме діти.  Причому мова йде не лише про явні форми фізичного насильства, але й про його приховані форми (фізичне, сексуальне, психологічне).

         У ході заходу учням було запропоновано написати листи особам, які постраждали внаслідок  насильства, з метою висловити слова підтримки цим людям та не зволікати з вирішенням існуючої проблеми.

         Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина.