Свято Першого Дзвоника


Свято Першого дзвоника
                                                                               
                                                                               Проминуло літо непомітно,

                                                                                          В спогадах лишивши теплий слід,
                                                                                                     Сумський Центр посміхається привітно,
                                                                                     Обіцяючи відкрити новий світ.

         Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
         Сьогодні, 2 вересня, в стінах Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр ПТО» відбулася урочиста лінійка з нагоди першого дзвоника.
         На першу урочисту лінійку були запрошені гості: виконуюча обов’язки директора з персоналу Групи Компаній «Технологія» Анна Моісеєнко та начальник відділу кадрів АТ «Сумське НВО» Кіяшко Андрій Михайлович, які з вітальним словом звернулися до учнів.
         На святі Першого дзвоника звучали привітання на адресу учнів, викладачів, майстрів, бо це день квітів та листівок. Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.
         Тож, у цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові! Успіхів та звершень!!!