Запрошуємо на навчання.


Запрошуємо на навчання.

 

 

12 грудня  2018 року підписана  «Угода про співпрацю» між Державним професійно-технічним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти»,  Сумською міською радою  та Групою компаній "ТЕХНОЛОГІЯ".

 Відповідно до Угоди метою співпраці є створення механізмів та умов для підготовки учнів  за сучасними, новітніми технологіями з професій «Друкар флексографічного друку», «Оператор верстатів з програмним керуванням», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» та забезпечення якісного проведення виробничої практики на підприємствах Групи  компаній "ТЕХНОЛОГІЯ" з подальшим працевлаштуванням.

На базі нашого навчального закладу для освоєння нових професій «Друкар флексографічного друку» та «Оператор верстатів з програмним керуванням» протягом останнього року Групою компаній «Технологія» була створена сучасна лабораторія для підготовки  кваліфікованих робітників,  майбутніх фахівців, яка відповідає вимогам Стандарту професійної (професійно – технічної) освіти.

Тож плекаємо надію, що навчаючись на першокласному обладнанні, учні  стануть висококваліфікованими  спеціалістами та в майбутньому прославлять ім’я свого навчального закладу.