VTEM Menu - модуль joomla Mp3

ТОВ "Сумський завод ГТВ"ТОВ ”Сумський завод ГТВ” сцеціалізується на виробництві формових та неформових гумовотехнічних виробів, клеїв, лінолеуму.
Підприємство пропонує широкий вибір гумовотехнічних виробів: техпластини різного призначення, кільця круглого перетину, ущільнювачі, вироби гумові для рухомого складу залізниць, прокладки гумові для рейкової колії, трубки технічні, шнури, килими гумові діелектричні, гумовометалеві вироби, в тому числі обгумовані поршні різного діаметру для бурових установок, гумові суміші невулканізовані та вальцовані різних марок, регенерат РШТН. Крихту гумову фракції 1,0-3,0 мм, клеї марок 88-СА, 88-НП, килимки та доріжки гумові для автомобілів та автобусів.
Подробнее на сайте: https://newsplain.ruhttps://principalnews.ruhttps://foremostnews.ruhttps://stacknews.ru https://unonews.ru https://bundlenews.ru https://allnightnews.ru https://mirrornews.ru https://newsfire.ruhttps://newsdone.ru https://hundrednews.ruhttps://newsentire.ru https://newscatch.ruhttps://newsdeliver.ru https://dashnews.ru

ТОВ "Хімбуд - 2"Продукція: Блоки пазогребневі перегородкові полістиролбетонні. Послуги Будівництво будівель і споруд.

ТОВ "Форекс плюс"


Перелік робіт які входять в послугу з утримання будинку та прибудинкової території
Роботи,  що  виконуються  при  профілактичному  обслуговуванні  конструкцій, технічного обладнання:
Ліквідація  незначних  несправностей в системах водопроводу і каналізації  (заміна  прокладок  у  водопровідних  кранах, окремих кранів,  ущільнення згонів, заміна пошкоджених ділянок трубопроводів,  ліквідація  засмічень, набивка  сальників,та інше), закріплення   приладів,   що   розхиталися,  в  місцях  їх приєднання до трубопроводу, закріплення трубопроводів.
Ліквідація  незначних  несправностей  в системах центрального опалення і гарячого водопостачання (регулювання триходових кранів, набивка   сальників,   дрібний  ремонт теплоізоляції.  Заміна  сталевих трубопроводів, що потекли, розбирання, огляд і очищення збирачів бруду, повітрозбирачів, вантузів,  компенсаторів  регулюючих  кранів,  вентилів, засувок; очищення  від накипу запірної арматури, водонагрівачів, змійовиків та  ін., закріплення розхитаних приладів у місцях їх приєднання до трубопроводу, закріплення трубопроводів).
Ліквідація   незначних  несправностей  електричних  пристроїв (притирка   і   заміна   лампочок,   які  перегоріли  у  підсобних приміщеннях,  заміна  або  ремонт штепсельних розеток і вимикачів, дрібний    ремонт   електропроводки,   заміна   захисних   вогнів, запобіжників    автоматичних   вимикачів,   пакетних   перемикачів ввідно-розподільних пристроїв, щитів і електроплит).

Детальніше...

ВАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш»ВАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш», що має більш ніж 40-річну історію є головною організацією в Україні з розробки та впровадження передових технологій в компресоробудуванні.
Підприємство незмінно займає провідні позиції на ринку компресорної техніки СНД, органічно поєднуючи дослідні роботи і сучасне виробництво. У його стінах за всі роки існування підготовлено понад 50 докторів і кандидатів наук. Науково-технічний рівень розробок підтверджено 660 авторськими свідоцтвами і патентами. Підприємство удостоєно міжнародного диплому та золотої нагороди «За технологію і якість» (Німеччина, 1998) і є лауреатом національного конкурсу «Вища проба» (Київ, 2002р.).

Детальніше...

ПАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання”
Створене у 1896 році ПАТ «Сумське НВО» в даний час є одним з найбільших в Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості.

Компресори і газоперекачувальні агрегати, унікальні види хімічної апаратури, центрифуги, насоси і газова трубопровідна арматура, нафтопромислове обладнання та газозаправні станції, установки комплексної підготовки газу - такий далеко не повний перелік виробленої підприємством продукції.

Детальніше...

СТОВ АК ”Тепличний”
Один з найбільших Агрокомбінатів з вирощування та переробки сільськогосподарської продукції. Агрокомбінат успішно працює в області тепличного та консервного господарства з 70-х років. В закритому та відкритому ґрунті вирощуються овочеві культури різних напрямків використання.
Для вирощування овочевих культур застосовується сучасні технології з елементами органічного землеробства та нове обладнання, яке дає змогу вирощувати екологічно чисту і якісну продукцію. Продукція підприємства користується попитом в Сумській області і за її межами.

ВАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина"Визнаний лідер з виробництва запасних частин для автотракторної техніки.

За шістдесятирічний період свого існування завод з міжрайонних механічних майстерень виріс в новітнє підприємство, яке успішно працює на ринках України, країн ближнього і далекого зарубіжжя.
Завод випускає більше 40 видів виробів для колісних тракторів, комбайнів, вантажних і легкових автомобілів, товари народного споживання.
Виробництво:
- тяга рульова до тракторів МТЗ, ЮМЗ
- шарніри уніфіковані
- пальці до автомобілів
- задня навіска до колісних тракторів МТЗ
З реорганізацією у відкрите акціонерне товариство підприємство працює стабільно, збільшує обсяги виробництва, істотно розширює номенклатуру.

Маш сервіс, ТОВБаза відпочинку /Перукарня/ Палац культури / Послуги громадського харчування/продукція ПАТ СМНПО ім.Фрунзе

Комплекс торгівлі і харчування
•Обслуговування весільних вечорів
•Урочисті заходи з виїздом до замовника
•Банкетні зали від 20 до 150 осіб
•Організація корпоративних вечорів

АТП 15927Технічне обслуговування та ремонт автомобілів; Діяльність автомобільного вантажного транспорту; Функціонування автомобільного транспорту

ТОВ Сенсі


 

Зроблене компанією обладнання успішно експлуатується на території України і країн СНД. Компанія пропонує поставку обладнання АГНКС з широким діапазоном вхідного тиску. Спільно з системами підготовки газу, АГНКС обладнання може встановлюватися на мало дебітних газових свердловинах місцевого значення, свердловинах з видобутку шахтного метану з вугільних пластів і нафтових свердловинах з попутним метаном. Станції АГНКС працюють в автоматичному і напівавтоматичному режимах. Система автоматики забезпечує контроль параметрів станції, автоматичне включення і виключення, а також автоматичне відключення станції при виході параметрів за допустимі межі.

http://www.sensi.com.ua/

АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»:

 

Одне з найбільших підприємств в області насособудування, що спеціалізується на виробництві високотехнологічного насосного обладнання.

 

Детальніше...