Методична комісія електротехнічного виробництва

Голова методичної комісії

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Члени методичної комісії

Мельник Віталій Анатолійович
директор, викладач предметів загальнопрофесійної підготовки та предмету «Технології»

Чаленко Тетяна Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Купрійов Олег Анатолійович
майстер виробничого навчання

Душко Євгеній Олегович
майстер виробничого навчання

Плечко Євгеній Анатолійович
майстер виробничого навчання

Стеценко Ольга Андріївна
майстер виробничого навчання

Купін Сергій Яковлевич
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Левченко Любов Олексіївна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Качура Сергій Іванович
майстер виробничого навчання

Кобелецький Юрій Олексійович
майстер виробничого навчання

Римаренко Олексій Миколайович
майстер виробничого навчання

Сисоєв Сергій Володимирович
майстер виробничого навчання

Методична комісія природничого-математичного циклу

Голова методичної комісії

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, предмету «Технології»

 

Члени методичної комісії

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики

Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики

Сирота Тетяна Борисівна
викладач інформатики, математики, предмету «Технології»

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії; біології та екології

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології та екології, географії

Сеньченко Ігор Володимирович
викладач хімії, біології та екології

 

Методична комісія суспільно-гуманітарного профілю

Голова методичної комісії

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови і літератури

Члени методичної комісії

Гончаренко Леся Іванівна
викладач іноземної мови,зарубіжної літератури

Северина Вікторія Станіславіна
викладач історії, основ галузевої економіки

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

Міщенко Олена Валеріївна
викладач предмета «Громадянська освіта»

 

Методична комісія викладачів військово-патріотичного та фізичного виховання

Голова методичної комісії

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури

Члени методичної комісії

Горовий Олександр Олексійович
заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач предмета Захист України

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичної культури

Лущик Андрій Миколайович
керівник фізичного виховання, викладач фізичної культури

Купрійова Валентина Олександрівна
викладач медико-санітарної підготовки

 

Методична комісія класних керівників

Голова методичної комісії

Сирота Тетяна Борисівна
викладач інформатики, математики, предмету «Технології»

Члени методичної комісії

Грицай Оксана Віталіївна
викладач інформатики, інформаційних технологій, предмету «Технології»

Гончаренко Леся Іванівна
викладач іноземної мови,
зарубіжної літератури

Курило Наталія Григорівна
викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури

Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Гасіліна Наталія Михайлівна
викладач фізики

Вискребенцева Альона Вікторівна
викладач української мови і літератури

Фісенко Андрій Вікторович
викладач фізичної культури

Демещенко Ірина Володимирівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Левченко Любов Олексіївна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Іванько Людмила Миколаївна
викладач хімії;
біології та екології

Лаврик Ірина Сергіївна
викладач математики

Місевра Олексій Павлович
викладач фізичної культури

Плигун Тетяна Костянтинівна
викладач біології та екології, географії

Северина Вікторія Станіславіна
викладач історії, основ галузевої економіки

 

Методична комісія громадського харчування

Голова методичної комісії

Лисенко Алла Олександрівна
майстер виробничого навчання

Члени методичної комісії

Каблюк Вікторія Вікторівна
майстер виробничого навчання

Пальощенко Наталія Олександрівна
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Осипова Тетяна Миколаївна –
майстер виробничого навчання

Ханіна Кристина Геннадіївна
майстер виробничого навчання

 

Методична комісія автотранспортного профілю

Голова методичної комісії

Манжос Володимир Євгенович
викладач спецтехнології слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів

Члени методичної комісії

Ведмідь Юлія Вячеславівна
заступник директора з навчальної роботи, викладач охорони праці

Висоцький Олександр Миколайович
майстер виробничого навчання

Сердюк Іван Петрович
майстер виробничого навчання

Савченко Леонід Федорович
викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, фізики

Скрипка Петро Григорович
старший майстер