ЯКІСНИЙ СКЛАД ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ПРЕДМЕТІВ
СУМСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ
Денисенко Леонід Васильович
|
||
|
||
Ніколенко Владислав Вікторович
|
||
|
||
|
Лаврик Ірина Сергіївна |
|
|
||
|
Плигун Тетяна Костянтинівна |
|
|
||
|
Грицай Оксана Віталіївна |
|
|
||
|
Фісенко Андрій Вікторович |
|
|
||
Місевра Олексій Павлович викладач фізичної культури Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка Спеціальність: "Олімпійський та професійний спорт" Кваліфікація: викладач фізичного виховання, тренер з волейболу Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст І категорії" |
||
Алдаєв Денис Валентинович викладач фізичної культури Освіта: 2010р., Сумський державний педагогічний університет ім.А.С.Макаренка |
||
Сирота Тетяна Борисівна викладач математики, інформатики, технології, пошуку роботи, основ соціального захисту, етики та психології сімейних відносин, основ енергозбереження Освіта: повна вища, Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка Спеціальність: "Математика та інформатика" Кваліфікація: вчитель математики та інформатики Кваліфікаційна категорія:"спеціаліст Вищої категорії" Педагогічне звання: "старший викладач" |
||
Коломієць Ірина Іванівна викладач української мови і літератури та зарубіжної літератури Освіта: 1978р., Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка Спеціальність: "Українська мова та література" Кваліфікація: "Вчитель української мови та літератури, звання вчителя середньої школи" Педагогічне звання: "старший учитель" |
||
|
Курило Наталія Григорівна |
|
Дука Дмитро Леонідович |
||
|
||
|
Іванько Людмила Миколаївна |
|
|
||
|
Калашнікова Інна Євгенівна |
|
|
||
|
||
|
||
Демещенко Ірина Володимирівна викладач професійно-теоретичної підготовки Освіта: Повна вища, Глухівський державний педагогічний університет ім.О.Довженка Спеціальність: "Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання" Кваліфікація: вчитель трудового навчання, основ інформатики, креслення і безпеки життєдіяльності Освіта: Національна академія пед.наук України Університет менеджменту освіти" Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників за програмою викладачі професійно-технічної підготовки ПТНЗ Робітнича професія: Токар ІV розряду Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст Вищої категорії" |
||
Левченко Любов Олексіївна викладач професійно-теоретичної підготовки Освіта: Дніпродзержинський ордена Трудового Червоного Прапора індустріальний інститут ім. М.І.Арсенічева Спеціальність "Металургія і технологія зварювального виробництва" Кваліфікація: інженер-металург Освіта: КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Спеціальність: викладач професійно-теоретичної підготовки Кваліфікаційна категорія:"спеціаліст ІІ категорії" |
||
Пальощенко Наталія Олександрівна викладач професійно-теоретичної підготовки Освіта: Сумський комерційний технікум Спеціальність "Технологія громадського харчування" Кваліфікація: технік-технолог, кухар IV розряду Освіта: КЗ "Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" Спеціальність: викладач професійно-теоретичної підготовки закладу професійно-технічної освіти Кваліфікаційна категорія: "спеціаліст Вищої категорії" |
||
Хімченко Олексій Миколайович викладач професійно-теоретичної підготовки Освіта: Сумський технікум харчової промисловості Спеціальність: Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва Кваліфікація: технік-електромеханік Освіта: Харківський державний університет харчування та торгівлі Спеціальність: Обладнання переробних і харчових виробництв Кваліфікація: інженер-механік |
||
Чеховський Олександр Юрійович викладач професійно-теоретичної підготовки Освіта: Сумський державний університет Спеціальність: Металорізальні верстати та системи Кваліфікація: магістр з металорізальних верстатів та систем (інженер-дослідник) Кваліфікаційна категорія: спеціаліст |
||