«КОЗАЦЬКА ЛІГА»

На базі комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулися обласні змагання «Козацька ліга» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. У змаганнях взяли участь 16 команд. Хочемо привітати Віталія МАЙКОВСЬКОГО здобувача освіти групи № 1 за зайняте ІІ місце в особистому заліку!

БАДМІНТОН ЦЕ КРУТО КЛАСС, ВІН ОБ'ЄДНУЄ ВСІХ НАС!

ДПТНЗ "Сумський центр ПТО" приєднався до Всеукраїнського конкурсу "Бадмінтон збирає друзів. Об'єднані та непереможні". Саме під таким гаслом 29 березня 2024 року пройшли змагання з бадмінтону серед здобувачів освіти групи № 15 та вчителів в нашому закладі. Мета конкурсу - популяризація бадмінтону, сприяння активному відпочинку, підвищення рівня рухової активності та розвитку фізичних якостей особистості.
Призові місця отримали:
І місце - Андрій ЛУЩИК (викладач фізичної культури) та Анастасія КЛІМЧЕНКО (здобувачка освіти);
ІІ місце - Андрій ФІСЕНКО (викладач фізичної культури) та Тетяна ФЕСЕНКО (здобувачка освіти);
ІІІ місце - Денис АЛДАЄВ (викладач фізичної культури) та Софія БОРСУК-САВЧЕНКО (здобувачка освіти).

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

27 лютого 2024 року на базі закладу ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» за ініціативою «Пліч-о-пліч» пройшли змагання серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Усі учасники показали цікавий та емоційний волейбол. Команди були нагороджені грамотами.

Змагання з бадмінтону

1 лютого 2024 року у спортивній залі ДПТНЗ «Сумському центрі ПТО» в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» відбулася товариська зустріч з бадмінтону між закладами професійно-технічної освіти ДПТНЗ «Сумським центром ПТО» та ДПТНЗ «Сумським центром дизайну та сфери послуг»

Учасники змагань отримали задоволення від гри та позитивні емоції, а переможці солодкі подарунки.

Відкладаємо робочі папери та розпочинаємо спортивний двіж!

Під час канікул ми не лише відпочиваємо, але й підкорюємо висоти внутрішньої Спартакіади! З 4 по 11 січня у Сумському центрі ПТО відбулися змагання серед працівників з таких видів спорту:

-        стрільба з пневматичної гвинтівки;

-        дартс;

-        шахи, шашки, нарди;

-        теніс настільний;

-        бадмінтон;

-        волейбол.

Учасники отримали задоволення, зарядилися бадьорістю та позитивом.

Призери з кожного виду спорту отримали заслужені грамоти, а також поставили на меті проводити подібні змагання частіше.