Склад майстрів виробничого навчання

Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти»




Кафедра слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів




 Бабенко Віктор Іванович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварників.


Освіта:
Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність: "Механізація сільського господарства".

Робітнича професія: інженер-механік.





Висоцький Олександр Миколайович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта: 
Сумський державний університет
Спеціальність: "Фінанси"
Кваліфікація: економіс
т





Гончаренко Юрій Васильович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта:
Сумський державний аграрний університет.
Спеціальність: механізація сільського господарства.
Кваліфікація: інженер-механік.

 

 

Сердюк Іван Петрович, майстер виробничого навчання слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта:
Сумський машинобудівний технікум

Спеціальність: обробка металів різанням
Кваліфікація: технік-технолог

Робітнича професія: електрогазозварник ІІ розряду

 

 

 

  Кругляк Олександр Леонідович, майстер виробничого навчання  слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Освіта:
Сумський машинобудівний технікум.
Спеціальність: експлуатація та налагодження верстатів з програмним управлінням.
Кваліфікація: технік-технолог.


Кафедра електрогазозварників

 









Дідоренко Олександр Олександрович, майстер виробничого навчання електрогазозварників, слюсарів із складання металевих конструкцій.
Освіта

Машинобудівний коледж Сумського державного університету
Спеціальність: Хімічне і нафтове машинобудування
Кваліфікація: технік-механік

Сумський національний аграрний університет
Напрям підготовки: Агрономія
Кваліфікація: бакалавр технолога з агрономії

Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: Агрономія
Квкаліфікація: агроном-дослідник


Робітнича професія: електрогазозварник ІІІ розряду 




Душко Євген Олегович, майстер виробничого навчання електрогазозварників

Освіта:
ДПТНЗ «Сумський центр ПТО».
Спеціальність: електрогазозварник.

Навчається: відокремлений структурний підрозділ «Класичний фаховий коледж Сумського державного університету» (м. Конотоп).
Спеціальність: будівництво та цивільна інженерія.

Робітнича професія: електрогазозварник ІІІ розряду


 



Кобилецький Юрій Олексійович, 
майстер виробничого навчання електрогазозварників; слюсарів із складання металевих конструкцій

Освіта:

Сумське вище артилерійське командне училище ім. М.В.Фрунзе.
Спеціальність «Командна тактична артилерія».
Кваліфікація: офіцер з вищою військово- спеціальною освітою – інженера з експлуатації артозброєння

Робітнича професія: електро-газозварник ІІІ розряду




 

Купрійов Олег Анатолійович,
 майстер виробничого навчання електрогазозварників

Освіта:

Харківський національний університет внутрішніх справ
Спеціальність: "Правознавство"
Кваліфікація: юрист

Робітнича професія: електрогазозварник IV р. слюсар іх складання металевих конструкцій ІІ розряду





Лісовський Віктор Вікторович
, майстер виробничого навчання електрозварників ручного зварювання,
електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування;

Освіта:
ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти»
Спеціальність: «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним
керуванням»
Кваліфікація: електрозварник ручного зварювання ІІІ розряду.
Пройшов навчання на підприємстві ВАТ «Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе»

Робітнича професія: верстатник широкого профілю ІІІ розряду , оператор верстатів з
програмним керуванням ІІ розряду


Кафедра верстатників  

 


Качура Сергій Івановичмайстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням, водіїв автотранспортних засобів категорії "В".

Освіта:
 

Харківський машинобудівний технікум.
Спеціальність: Експлуатація і наладка станків з числовим програмним управлінням
Кваліфікація: технік-технолог.


Робітнича професіятокар (токар-карусельник; токар-револьверник) ІІІ р.; друкар флексографічного друкування ІІІ розряду








Римаренко Олексій Миколайовичмайстер виробничого навчання друкарів флексографічного друкування, операторів верстатів з програмним керуванням.

Освіта: 
Глухівський державний педагогічний університет.
Спеціальність: «Загально-технічні дисципліни».
Кваліфікація: вчитель загальнотехнічних дисциплін і фізики.

Робітнича професія: токар-карусельник, токар-револьверник IV розряду; друкар флексографічного друкування ІІІ розряду 

Педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії"



 









Стеценко Ольга Андріївна, майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням.

Освіта: 
ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет» ім. Г.Сковороди.
Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна праця)».

Київський індустріально-педагогічний технікум.
Спеціальність: "Обробка металів різанням".
Кваліфікація: технік-майстер виробничого навчання.

Робітнича професія: верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням IV розряду, токар ІІІ розряду. Верстатник ІV розряду, друкар флексографічного друкування ІІІ розряду

Педагогічне звання 
"майстер виробничого навчання ІІ категорії".




 

Дяков Сергій Валентинович, майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням.

Освіта: 
Технічне училище № 1 м. Суми УРСР

Кваліфікація: токар.

Робітнича професія: токар IV розряду.

Кафедра електромонтерів  з ремонту та обслуговування електроустаткування









Плечко Євген Анатолійович, майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування

Освіта:
Харківський індустріально-педагогічний технікум
Спеціальність: Професійна освіта. Електротехніка
Кваліфікація: майстер виробничого навчання-технік-електрик

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім.Петра Василенка (бакалавр)
Напрямок підготовки: "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"
Кваліфікація: молодший інженер-електрик

Робітнича професія: електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування IV розряду





Позняк Сергій Миколайович, майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, водіїв автотранспортних засобів категорії "В". 

Освіта:   
Уфімське вище військове авіаційне училище льотчиків.
Звання: підполковник запасу.
Спеціальність: "Льотчик-інженер".

навчається у Сумському державному університеті ім. А. С. Макаренка.

Робітнича професія:  енергетик, група допуску 5, до та вище 1000 V.


Кафедра кухарів












Каблюк Вікторія Вікторівна, Майстер в/н кухарів; кулінарів борошняних виробів; кухарів дитячого харчування.

Освіта: 
Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій
Спеціальність: "Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"
Кваліфікація: технік-технолог

Національний університет харчових технологій
Спеціальність: "Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів"

Кваліфікація: спеціаліст з технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів

Сумський національний аграрний університет

Спеціальність: "Харчові технології" освітня програма "Технології харчування"
Кваліфікація: інженер-технолог

Робітнича професія: пекар, тістовод, дріжджовик IV розряду.









Лисенко Алла Олександрівна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування.

Освіта: 
Глухівський державний педагогічний університет.
Спеціальність: «середня освіта(трудове навчання)».
Кваліфікація: магістр технологічної освіти. Вчитель  технологій, профільного навчання, креслення та інформатики. Викладач закладів освіти.

Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій.
Спеціальність: «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчо-концентратів».

Робітнича професія: кондитер IV розряду, кухар V розряду





Осипова Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування.

Освіта: 
Сумський комерційний технікум.
Спеціальність: «Технологія громадського харчування».
Кваліфікація: технік-технолог

Українська інженерно-педагогічна академія.
Спеціаліньсть: "Професійна освіта. Харчові технології".
Кваліфікація: інженер-технолог, викладач дисциплін у галузі харчових технологій.


Робітнича професія:
 кулінар борошняних виробів IV розряду, к
ухар V розряду

         








 Ханіна Кристина Геннадіївна, майстер виробничого навчання кухарів; кулінарів борошняних виробів; кухарів дитячого харчування

Освіта:
Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій
Спеціальність: "Виробництво харчової продукції"
Кваліфікація: технік-технолог з технології харчування.

Сумська філія Національного університету харчових технологій.
Напрям підготовки «Харчові технології та інженерія».
Кваліфікація: бакалавр з харчових технологій та інженерії.


Сумський національний аграрний університет Спеціальність: «Харчові технології»

Кваліфікація: інженер-технолог

Робітнича професія: 
кухар ІІІ розряду

 

 

 

 


Шелудченко Лариса Михайлівна, м
айстер виробничого навчання кухарів; кулінарів борошняних виробів; кухарів дитячого харчування.

Освіта:

Професійно-технічне училище № 12
Кваліфікація: кухар, кондитер

Сумський національний аграрний університет
Спеціальність: «Технологія зберігання, консервування та переробки м”яса »
Кваліфікація: інженер-технолог

Робітнича професія: кухар, кондитер IV розряду