VTEM Menu - модуль joomla Mp3

 

Власенко Олександр Віталійович, майстер виробничого навчання слюсарів із ремонту колісних транспортних засобів, слюсарів-ремонтників.
Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка.
Спеціальність: "Вчитель географії і біології"
Робітнича професія: котельник 3 р., слюсар-ремонтник 3 р., автослюсар 2 р.

Педагогічне звання "майстер виробничого навчання ІІ категорії".

Римаренко Олексій Миколайович, майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням.
Освіта: Глухівський державний педагогічний університет.
Спеціальність: «Загально-технічні дисципліни».
Робітнича професія: токар-карусельник, токар-револьверник 4р.

Педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії".

Рубан Ігор Сергійович, майстер виробничого навчання модельників дерев'яних моделей; електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.
Освіта:
Сумський державний університет
Спеціальність:
"Технологія машинобудування".
Робітнича професія: модельник дерев'яних моделей 3p.

Стеценко Ольга Андріївна, майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням.
Освіта: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет» ім. Г.Сковороди.
Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна праця)».
Освіта: Київський індустріально-педагогічний технікум.
Спеціальність: "Обробка металів різанням".
Робітнича професія: верстатник широкого профілю; оператор верстатів з програмним керуванням 4р.
Педагогічне звання "майстер виробничого навчання ІІ категорії".



Качура Сергій Іванович, майстер виробничого навчання електрогазозварників, слюсарів із складання металевих конструкцій.
Освіта: Харківський машинобудівний технікум.
Спеціальність: "Експлуатація і наладка станків з числовим програмним управлінням."
Робітнича професія: токар (токар-карусельник; токар-револьверник) ІІІ р.

Лисенко Алла Олександрівна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування.
Освіта: Сумський технікум харчової промисловості Національного університету харчових технологій.
Спеціальність: «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчо-концентратів».
Навчається на факультеті технологічної професійної освіти Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.
Робітнича професія: кондитер 4р., кухар 5р.

Осипова Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування.
Освіта: Сумський комерційний технікум.
Спеціальність: «Технологія громадського харчування».
Освіта: Українська інженерно-педагогічна академія.
Спеціаліньсть: "Професійна освіта. Харчові технології".
Робітнича професія: кулінар борошняних виробів 4р.

Штонда Сергій Анатолійович, майстер виробничого навчання верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням. 
Освіта: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С.Макаренка.
Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура».
Робітнича професія: верстатник широкого профілю 4 р., токар 5 р.

Педагогічне звання "майстер виробничого навчання І категорії".

Кобелецький Юрій Олексійович, майстер виробничого навчання електрогазозварників.
Освіта: Сумське вище артилерійське командне училище ім. М.В. Фрунзе.
Спеціальність: командна тактична артилерія.
Робітнича професія: електрогазозварник 3 р., слюсар з механоскладальних робіт 3 р.



Ракуса Андрій Вячеславович, майстер виробничого навчання слюсарів із ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварників.
Освіта: Сумський державний університет.
Спеціальність: «Менеджмент організації і адміністрування»
Робітнича професія: Слюсар механоскладальних робіт, електрогазозварник 2 р.



Купрійов Олег Анатолійович, майстер виробничого навчання електрогазозварників, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.
Освіта
: Харківський національний університет внутрішніх справ.
Спеціальність
: "Правознавство".
Робітнича професія
: електрогазозварник 4 р.; слюсар із складання металевих конструкцій 2 р.



Трофімова Наталія Анатоліївна, майстер виробничого навчання електрогазозварників, слюсарів із складання металевих конструкцій.
Освіта: Харківський політехнічний інститут ім. В.І. Леніна.
Спеціальність: "Гідравлічні машини та засоби автоматики".

Сердюк Іван Петрович, майстер виробничого навчання електрозварників ручного зварювання, слюсарів із механоскладальних робіт.
Освіта:
Сумський машинобудівний технікум.
Спеціальність:
"Обробка металів різанням".
Робітнича професія:
електрогазозварник 2 р., електромонтер 4 р., слюсар із механоскладальних робіт 4 р., слюсар-ремонтник промислового обладнання 4 р.,

Ханіна Кристина Геннадіївна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування. 
Освіта: Сумський технікум харчової промисловості національного університету харчових технологій.
Спеціальність: виробництво харчової продукції.
Освіта: Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність: "Харчові технології".
Робітнича професія: кухар 3 р.

Каблюк Вікторія Вікторівна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування. 
Освіта: Національний університет харчових технологій.
Спеціальність: "Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів".
Робітнича професія: тістовод 3 р., дріжджовод 4 р., пекар 4 р.

Лічкевич Євген Ігорович, майстер виробничого навчання слюсарів із ремонту колісних транспортних засобів.
Освіта:
професійно-технічна.
Спеціальність:
"Слюсар з ремонту автомобілів".
Освіта:
Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність:
"Механізація та електрифікація сільського господарства".

Педагогічне звання "майстер виробничого навчання ІІ категорії"

Остащенко Інна Іванівна, майстер виробничого навчання кухарів, кулінарів борошняних виробів, кухарів дитячого харчування. 
Освіта: 
Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність:
Кухар 5 р.
Робічнича професія:
 кухар 5 р.

 

Майоров Віктор Олександрович, майстер виробничого навчання  слюсарів із ремонту колісних транспортних засобів.
Освіта: ДП «Сумський навчальний центр».
Спеціальність: Слюсар з ремонту автомобілів.
Освіта: Сумський Державний університет.
Спеціальність: Технологія машинобудування.

 

 

 

Купріянов Олександр Миколайович, майстер виробничого навчання електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.
Освіта:
Конотопський електромеханічний технікум.
Спеціальність:
"Електроапаратобудування".
Освіта:
Київський інститут військово-повітряних сил.
Спеціальність:
"Технічна експлуатація транспортного радіоелектронного обладнання.

Самотой Сергій Сергійович, майстер виробничого навчання електрогазозварників.
Освіта: Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність: "Економіка і підприємство".
Робітнича професія: електрогазозварник 4 р., газорізальник 4 р.

Піддубний Роман Олександрович, майстер виробничого навчання  слюсарів із ремонту колісних транспортних засобів.
Освіта: Сумський національний аграрний університет.
Спеціальність: "Облік і аудит".
Робітнича професія: Слюсар з ремонту автомобілів 3 р.