Звіт про роботу (Виступ)

 


Сію, сію, засіваю…

     Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята і дуже важливо, щоб у наш час технічного прогресу зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

     У ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» намагаються дотримуватися традицій і відновлювати народні обряди. 14 січня члени учнівського самоврядування , об’єднавшись у веселу компанію , ходили центром і питали дозволу на посівання. Бажаючи господарям всього найкращого, хлопці розкидали зерно кабінетами і читали світлі посівальні вірші.

    Активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» щиро привітали колектив навчального закладу, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров’я та благополуччя.   19.12.2019 року  лідер учнівського самоврядування Одінцова Єлизавета прийняла участь  в засідання Ради Учнівського самоврядування Сумського округу на базі «Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери», на якому обговорювались питання профорієнтаційної роботи засобами мережі інтернет.

«Добро починається з тебе! А як же може бути інакше?»

Мудрець сказав: живи, добро звершай
Та нагород за це не вимагай.
Лише в добро і вищу правду віра
Людину відрізня від мавпи й звіра.
Нехай ця істина стара:
Людина починається з добра.

 «Добро починається з тебе! А як же може бути інакше?» - стверджують  учні  і весь колектив навчального закладу. Адже щодня вони не втомлюються творити добрі вчинки, котрі хоч на крихту покращують життя інших. Ця програма реалізовується у нашому училищі вже не один рік , і ми задоволені ,що можемо подарувати частинку своєї душі , доброти , тим хто насправді цього поребує!

[ 2J ToolBox: Error: Looks like plugin uninstalled, but this instance require this plugin for workflow ]
 

Добро починається з тебе

Акція «Новорічний Миколай»
Акція «Новорічний Миколай», мета якої – створити резерв крові для онкогематологічного відділення сумської обласної лікарні на період свят – у розпалі. 16 грудня до Сумського обласного центру служби крові прийшли учні групи №12 Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти» на чолі з класним керівником Оксаною Титаренко. Вони навчаються на електрогазозварників – електромонтерів, а вільний час витрачають на добрі справи.

Детальніше...

Збір лідерів учнівського самоврядування09 листопада 2016 року на базі ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" було проведено збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ під назвою "Учнівське самоврядування гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом". Представником нашого навчального закладу був Гончаров Руслан, учень гр. № 12.

Детальніше...