Перелік підприємств

 

  • ГК    «Технологія»

 

  • ТОВ "Сумський завод ГТВ"

 

  • ТОВ "Хімбуд - 2"

 

  • ТОВ "Форекс плюс"

 

  • ВАТ «Нват Вндікомпресормаш»

 

  • ВАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина"

 

  • ТОВ "Машсервіс"

 

  • АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»

 

ГК «Технологія»ГК «Технологія»

ГК «Технологія» є підприємством, що спеціалізується у виробництві закупорювальних і пакувальних матеріалів. За час свого існування компанія посіла міцні передові позиції не тільки на ринку України, але і за кордоном. Експорт продукції підприємства здійснюється в 33 країни світу і охоплює чотири континенти. Назва компаніїї говорить про прагнення колективу завжди рухатися в ногу з часом, використовуючи найсучасніші технології. Вектор розвитку ГК «Технологія» спрямований на постійне самовдосконалення, яке реалізується в системах виробництва, менеджменту та контролю якості продукції.

Детальніше...

ТОВ "Сумський завод ГТВ"ТОВ ”Сумський завод ГТВ” сцеціалізується на виробництві формових та неформових гумовотехнічних виробів, клеїв, лінолеуму.
Підприємство пропонує широкий вибір гумовотехнічних виробів: техпластини різного призначення, кільця круглого перетину, ущільнювачі, вироби гумові для рухомого складу залізниць, прокладки гумові для рейкової колії, трубки технічні, шнури, килими гумові діелектричні, гумовометалеві вироби, в тому числі обгумовані поршні різного діаметру для бурових установок, гумові суміші невулканізовані та вальцовані різних марок, регенерат РШТН. Крихту гумову фракції 1,0-3,0 мм, клеї марок 88-СА, 88-НП, килимки та доріжки гумові для автомобілів та автобусів.

ТОВ "Хімбуд - 2"Продукція: Блоки пазогребневі перегородкові полістиролбетонні. Послуги Будівництво будівель і споруд.

ТОВ "Форекс плюс"


Перелік робіт які входять в послугу з утримання будинку та прибудинкової території
Роботи,  що  виконуються  при  профілактичному  обслуговуванні  конструкцій, технічного обладнання:
Ліквідація  незначних  несправностей в системах водопроводу і каналізації  (заміна  прокладок  у  водопровідних  кранах, окремих кранів,  ущільнення згонів, заміна пошкоджених ділянок трубопроводів,  ліквідація  засмічень, набивка  сальників,та інше), закріплення   приладів,   що   розхиталися,  в  місцях  їх приєднання до трубопроводу, закріплення трубопроводів.
Ліквідація  незначних  несправностей  в системах центрального опалення і гарячого водопостачання (регулювання триходових кранів, набивка   сальників,   дрібний  ремонт теплоізоляції.  Заміна  сталевих трубопроводів, що потекли, розбирання, огляд і очищення збирачів бруду, повітрозбирачів, вантузів,  компенсаторів  регулюючих  кранів,  вентилів, засувок; очищення  від накипу запірної арматури, водонагрівачів, змійовиків та  ін., закріплення розхитаних приладів у місцях їх приєднання до трубопроводу, закріплення трубопроводів).
Ліквідація   незначних  несправностей  електричних  пристроїв (притирка   і   заміна   лампочок,   які  перегоріли  у  підсобних приміщеннях,  заміна  або  ремонт штепсельних розеток і вимикачів, дрібний    ремонт   електропроводки,   заміна   захисних   вогнів, запобіжників    автоматичних   вимикачів,   пакетних   перемикачів ввідно-розподільних пристроїв, щитів і електроплит).

Детальніше...

ВАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш»ВАТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш», що має більш ніж 40-річну історію є головною організацією в Україні з розробки та впровадження передових технологій в компресоробудуванні.
Підприємство незмінно займає провідні позиції на ринку компресорної техніки СНД, органічно поєднуючи дослідні роботи і сучасне виробництво. У його стінах за всі роки існування підготовлено понад 50 докторів і кандидатів наук. Науково-технічний рівень розробок підтверджено 660 авторськими свідоцтвами і патентами. Підприємство удостоєно міжнародного диплому та золотої нагороди «За технологію і якість» (Німеччина, 1998) і є лауреатом національного конкурсу «Вища проба» (Київ, 2002р.).

Детальніше...

ВАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина"Визнаний лідер з виробництва запасних частин для автотракторної техніки.

За шістдесятирічний період свого існування завод з міжрайонних механічних майстерень виріс в новітнє підприємство, яке успішно працює на ринках України, країн ближнього і далекого зарубіжжя.
Завод випускає більше 40 видів виробів для колісних тракторів, комбайнів, вантажних і легкових автомобілів, товари народного споживання.
Виробництво:
- тяга рульова до тракторів МТЗ, ЮМЗ
- шарніри уніфіковані
- пальці до автомобілів
- задня навіска до колісних тракторів МТЗ
З реорганізацією у відкрите акціонерне товариство підприємство працює стабільно, збільшує обсяги виробництва, істотно розширює номенклатуру.

ТОВ "Машсервіс"База відпочинку /Перукарня/ Палац культури / Послуги громадського харчування/продукція ПАТ СМНПО ім.Фрунзе

Комплекс торгівлі і харчування
•Обслуговування весільних вечорів
•Урочисті заходи з виїздом до замовника
•Банкетні зали від 20 до 150 осіб
•Організація корпоративних вечорів

АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»АТ «Сумський завод «Насосенергомаш»:

 

Одне з найбільших підприємств в області насособудування, що спеціалізується на виробництві високотехнологічного насосного обладнання.

 

Детальніше...